Vizyon-Misyon_Müşteri_Memnuniyeti_Odak
Vizyon-Misyon%20ARESA%20Ekibi_edited.jpg

Aresa Kimya, 2014 yılında, aroma ve esans üretimi yapmak üzere Gaziantep'te kurulmuştur.  Aile geleneği olan ticari geçmiş sayesinde dürüstlüğü ve güvenilirliği ilke edinen firma, genç ve dinamik ekibi ile birer iş ortağı olarak gördüğü müşteri firmalarına Aroma, Esans, bitkisel yağ ve ekstraktların yanı sıra ıslak mendil üretimi için solüsyon tedarik etmektedir. 

Bulunduğu coğrafyanın imkanlarını avantaja çevirerek müşteri firmalarına çağın gereği hızlı ve kalıcı çözümler sunan Aresa Kimya Ar-Ge departmanında geliştirilen  aroma ve esans formülleriyle ürün portföyünü her geçen gün genişletmekte, kaliteden ödün vermeksizin en rekabetçi fiyatları sunabilmektedir. 

Aresa Kimya, konusunda eğitimli, genç, dinamik kadrosu ve deneyimli danışmanlarıyla müşterilerine hızlı ve kalıcı çözümler sunar. Her an ve hızla ulaşılabilir olmak, ülkede ve dünyada sektörün yeniliklerini takip ederek müşterilerine alternatif ürünler sunabilmek, her müşteri firmanın farklı olan yapısına ve ihtiyacına göre yeni ürünler, satış ve pazarlama önerileri oluşturmak Aresa Ekibini müşterileri için vazgeçilmez kılar.

Aresa Kimya, sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli ve fark yaratacak ürünler geliştirerek müşteri firmalarının ürünlerine değer katmayı, bu sayede hem müşterilerine hem de ülke ekonomisine fayda sağlamayı hedefler.

Aresa Kimya, müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılayacak ve aynı zamanda bir Türk markası olarak ülkesini uluslararası arenada en iyi şekilde temsilini sağlayacak ürünleri geliştirmeyi görev edinmiştir. Bunun için insan gücüne yatırım yapar, en son teknolojileri takip eder, çevreci ve sürdürülebilir ürünler tasarlar.