E-Posta : info@aresakimya.com

EMAIL

info@aresakimya.com

Bizi Arayın

0 (342) 290 34 98

Biz Sizi Arayalım

BİZ KİMİZ?

Hakkımızda

Ticari geçmişi eskilere dayanan ailemizin, günümüzün gerektirdiği şartlar gereği kalıcı ve hızlı çözümler sunmak müşterilerimizin isteklerine daha iyi cevap verebilmek için deneyimli, yenilikçi ve genç ekibi ile 2014 yılında ARESA KİMYA adı altında GAZİANTEP’te faaliyete geçmiştir.

Dürüstlüğü, güvenilirliği, bilimselliği ve müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız müşterilerine  “Aroma, Esans, Bitkisel Yağ&Ekstraktlar, Islak Mendil Solüsyonları” tedariğinde bulunmaktadır.

2015 yılında “Islak Mendil” sektörüne yönelik uzman ve tecrübeli kadrosu ile solüsyon üretimine başlamıştır. Aylık 120 ton üretim kapasitesine sahip olan tesisimiz tüm ıslak mendil çeşitlerine uygun solüsyon üretimi yapmaktadır.

2016 yılında Gıda sektörüne yönelik olarak  “AROMA” üretimine başlamış olan firmamız 5.000’ e yakın formül ile sıvı ve toz aroma kütüphanesini geliştirerek sektördeki yerini ileriye taşımaya devam etmektedir.

Her geçen gün yenilenen, kapasitesini artıran firmamız işbirliği içerisinde olduğu firmalarla sürdürülebilirliği sağlayarak, sağlam güvenilir ticaret ortaklıkları oluşturmayı amaç edinmiştir.